Globus ČR, k.s. Pokladní

Pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Chotíkov
Hlásit se osobně v Hypermarketu Globus Chotíkov v prac. dny mezi 8:00 - 12:00
Požadavky na zaměstnance:
- flexibilita, pracovitost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky
- dovolená navíc
- prémie
- příspěvek na penzijní připojištění
- levnější telefonování a další bonusy
Volné místo pokladní pro lokalitu Chotíkov.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 08. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Globus ČR, k.s.
Město: Chotíkov
PSČ: 330 17

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Taťána Jírová
E-mail: t.jirova@globus.cz
Telefon: +420 373 305 117

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Globus ČR, k.s.