Vězeňská služba České republiky Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií

Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Ruzyně, pošt. úřad 614, Staré náměstí č.p. 3/12
Kontakt: Skalník Jiří Mgr., tel.: 220 184 135, e-mail: jskalnik@vez.ruz.justice.cz

požadujeme znalosti a praxi v oblastech telekomunikační a zabezpečovací techniky;
samostatnost při lokalizaci a odstraňování poruch;
účast při kontrolách servisních prací a při uvádění nových zařízení do provozu;
zajišťování oprav a vedení předepsané dokumentace;
Volné místo technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií pro lokalitu Praha.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technický pracovník zabezpečovacích a komunikačních technologií

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Elektrotechnika a technika
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Staré náměstí 3
Město: Praha
PSČ: 161 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jiří Skalník
E-mail: jskalnik@vez.ruz.justice.cz
Telefon: +420 220 184 135

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky