Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Programátor/ka

Pracovní místo ( Programátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Průmyslová 7, Chrudim.
NÁPLŇ PRÁCE: Programátor pro tvorbu aplikací pro řízení strojů.
POŽADAVKY: Znalost C++, C sharp. Velkou výhodou je znalost řízení od firmy B+R automatizace (Automation studio).
Možnost práce i externě. Finanční ohodnocení vždy úkolově/dohodou.
První ...

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - software, vývoj aplikací

Další volná místa

C++/ C# programátor Náplň práce: - Vývoj aplikací pro měření a vizualizaci dat - Spolupráce s kolegy ze Švýcarska, pracoviště v Brně
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

C++/ C# programátor junior Náplň práce: - Vývoj aplikací pro měření a vizualizaci dat - Spolupráce s kolegy ze Švýcarska, pracoviště v Brně
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

PLC PROGRAMÁTOR Využijte jedinečnou příležitost a pracujte pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici: PLC ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit