Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Odborný rada - metodik v oddělení OMaK v kanceláři úřadu

Pracovní místo ( Odborný rada - metodik v oddělení OMaK v kanceláři úřadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Ředitel Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen zákon), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada v oddělení metodiky a kontroly v kanceláři úřadu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

LABORATORY SUPERVISOR, vhodné i pro absolventy - řízení chodu směnové laboratoře, vedení a motivování svých podřízených- výstupní kontrola- audity kvality- vypracovávání dokumentace jakosti, nových pracovních postupů- uvádění do provozu nových analytických přístrojů- ...
Grafton Recruitment s.r.o. Štětí, Plný úvazek, Inzerováno včera

SVÁŘEČ TIG, 40 000 Kč/měs. Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ TIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové oceli a ovládáte metodu TIG, zašlete nám svůj životopis co nejdříve!
Grafton Recruitment s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

SVÁŘEČ MIG, 30 000 Kč/měs. Výrobní společnost se sídlem ve Slaném hledá kandidáty na pozici SVÁŘEČ MIG. Pokud máte zkušenosti se svářením hliníku nebo nerezové oceli a ovládáte metodu MIG, zašlete nám svůj životopis co nejdříve!
Grafton Recruitment s.r.o. Slaný, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit