MONETA Money Bank, a.s.

Online Sales Specialista/ka - Ostrava

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu: Na rovince 871, 720 00, Ostrava
Kontakt: Petra Zemanová, tel.: +420 224 448 800 e-mail: petra.zemanova@moneta.cz

Online Sales Specialista/ka
U nás v týmu:
- Na vás čekají vyžádané kontakty o produkty naší banky
- Budete pravá ruka Digitálního světa Moneta Money Bank
- Pomůžete klientům třeba s žádostí o půjčku nebo jim poradíte, jak jí online dokončit
- Plníme klientům sny, protože na jejich zájem reagujeme téměř okamžitě
Rádi vás uvítáme, pokud:
- Máte maturitu
- Baví vás komunikovat s lidmi
- Zajímá vás práce v super kolektivu i prostředí
- Chcete se stále učit novým věcem (ale žádné obavy, pomůžeme vám s tím) :)
- Při nástupu nám předložíte výpis rejstříku trestu
Co u nás získáte:
- Rozmanité benefity – sami si zvolíte na co Vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího)
- Kromě pěti dalších dní dovolené nad rámec zákona i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit
- Příležitost k růstu, můžete se vypracovat na manažera nebo specialistu
- Podporu ve Vašem vzdělávání od prvního dne

Pozn. Výše finančního ohodnocení se odvíjí od plnění plánů a délky úvazku

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Online Sales Specialista/ka - Ostrava

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Obor: Ekonomika a finance, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: MONETA Money Bank, a.s.

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MONETA Money Bank, a.s.