Royal medical service & spa s.r.o.

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hl.m.Praha
Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu office@rmspa.eu
Kontaktní osoba: paní Ing. Chrástová Alena
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Orientace v obchodním právu v arabských zemích, jazykové znalosti: francouzský, arabský, anglický jazyk - slovem i písmem, ŘP sk. B, náplň práce: komunikace s obchodními partnery, příprava smluv, zajišťování úspěšné prezentace služeb, průzkum trhu.
Volné místo odborní administrativní pracovníci v právní oblasti pro lokalitu Praha.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní - Slovem i písmem, Francouzština Aktivní - Slovem i písmem, Arabština Aktivní - Slovem i písmem

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: Royal medical service & spa s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Alena Chrástová
E-mail: office@rmspa.eu

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Royal medical service & spa s.r.o.