Referent-územní plánování

  • Rakovník

Pracovní místo ( Referent-územní plánování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: zejména výkon činnosti na úseku územního plánování a regionálního rozvoje (především zajišťování, pořizování, správa a projednání územně analytických podkladů, pořízení vymezení zastavěného území, zpracování a příprava podkladů pro pořízení územně plánovací dokumentace a jejich změn, zpracování vyjádření k územnímu řízení z hlediska uplatňování záměrů ÚP a poskytování informací o pozemcích z hlediska územně plánovací dokumentace) v souladu se zákonem č. 183/2006 Sb., v platném znění (stavební zákon) ve správním obvodu obce s rozšířenou působností.
Platové podmínky: 10. platová třída.
Požadavky: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání architektonického, stavebního, nebo příbuzného směru.
Výhodou: praxe ve státní na úseku územního plánování, znalost obecně závazných právních předpisů (zejména zák. č. 183/2006 Sb./stavební zákon/, jeho prováděcí vyhlášky a zák. č. 500/2004 Sb./správní řád/), řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), znalost práce na Pc (WORD, EXCEL, ASPI, programy CAD, GIS-MISYS), komunikační schopnosti.
Datum sejmutí 5.4.2018.

Bližší informace na úřední desce MěÚ Rakovník a na internetových stránkách www.murako.cz
Volné místo referent-územní plánování pro lokalitu Rakovník.