senior operátor - vedoucí týmu obsluhy 3D laserů

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( senior operátor - vedoucí týmu obsluhy 3D laserů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:zóna Triangle Žatec
Požadujeme :- technické myšlení, nejlépe vzdělání technického směru,- schopnost vedení týmu cca 10ti až 15ti lidí,- znalost anglického jazyka
- zdravotní způsobilost pro práci ve třísměnném provozu
Výhodou: zkušenosti v automobilovém průmyslu na obdobné pozici,- CNC programování, znalost SAP
Nabízíme:
- příspěvek na dopravu, podnikové stravování, kafeterie (benefity z oblasti sportu, zdraví, kultury)
- zajímavá flexibilní složka mzdy, která je zaměřená na plnění měsíčních cílů
- možnost vzdělávání a kariérního růstu
- individuální přístup
- preventivní zdravotní programy - očkování, masáže, joga
- 4x ročně docházkový bonus
- až 5 dní dovolené navíc dle délky pracovního poměru
- společné týmové aktivity i mimo pracovní dobu (fotbalové turnaje, bruslení, Vánoční večírek atd.)
hlaste se na e-mail: nabory@gonvarri.com
Volné místo senior operátor - vedoucí týmu obsluhy 3d laserů pro lokalitu Velemyšleves.