EIT TRADING s.r.o.

ÚDRŽBÁŘ - MECHANIK

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky:
- bezúhonnost, znalost v oboru LKW a PKW, pracovní nasazení
Nabízíme:
- pracovní ohodnocení dle odbornosti
- zázemí areálu firmy
- zaměstnanecké benefity
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Volné místo údržbář - mechanik pro lokalitu Okříšky.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ÚDRŽBÁŘ - MECHANIK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: EIT TRADING s.r.o.
Ulice: Za tratí 434
Město: Okříšky
PSČ: 675 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kristýna Dančáková
E-mail: kristy@eittrading.cz
Telefon: +420 601 341 038od8:00do16:00hod.

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: EIT TRADING s.r.o.