Vězeňská služba České republiky Právník - zástup po dobu RD

Právník - zástup po dobu RD

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Soudní č.p. 988/1, Nusle
Kontakt: Šandová, tel.: 261 03 21 06, 724 168 391 po-pá 8-12 hod., e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Právník - Vazební věznice Praha - Pankrác (zástup po dobu MD+ RD předpoklad do 12/2019). Požadujeme: zkušenosti v oblasti veřejných zakázek, pracovního práva a správního práva, praxe 2 roky vítána. Platové rozpětí nástupního platu dle zápočtu praxe 24140 Kč - 35280 Kč., po zkušební době možnost osobního ohodnocení. Dovolená 25 dnů + 5 dnů indispozičního volna. Kontakt: pí Šandová, tel.: 261 03 21 06 nebo 724 168 391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Výhody: Podnikové stravování
Volné místo právník - zástup po dobu rd pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Právník - zástup po dobu RD

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Právo, justice a legislativa
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Soudní 988
Město: Praha
PSČ: 140 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Šandová
E-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
Telefon: +420 261 032 106,724 168 391

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky