Tiskaři

  • Cheb

Pracovní místo ( Tiskaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Spojovací 2426/2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Pracovní doba: ranní směna: 6:00-14:00hod, odpolední směna 14:00-22:00hod, noční směna 22:00-6:00hod.

Popis práce:
- příprava základních materiálů,
- seřízení a příprava tiskového stroje pro tisk dle druhu papíru a typu zakázky,
- tisk na ofsetovém tiskovém stroji,
- kontrola kvality během tisku,
- práce u strojních zařízení,
- fyzicky náročnější práce.

Požadujeme:
- pečlivost,
- zodpovědnost,
- samostatnost a aktivní přístup k práci,
- technické či strojní zaměření výhodou,
- praxe nutná.

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti,
- přátelský kolektiv,
- slušné jednání,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na sport, kulturu, zdraví, vzdělání a rekreaci,
- plat od Kč 30.000,-,
- nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontakt pro zájemce: e-mailem zasílat životopisy na vyroba@hbprint.cz, osobní kontakt až po telefonické domluvě !!!
Volné místo tiskaři pro lokalitu Cheb.