RECRUITER/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( RECRUITER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakr: pí Bc. Nicola Vlk Salajková

Požadujeme:
- ukončené vzdělání SŠ nebo VŠ
- ovládání německého jazyka na komunikativní úrovni
- PC znalosti (MS Office)
- komunikativní a prezentační schopnosti, sebevědomé vystupování
- nasazení, odpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Náplň práce:
- nábor zaměstnanců, cílené vyhledávání zaměstnanců na různých platformách
- spolupráce s pracovními agenturami a vzdělávacími centry
- organizování a vedení pohovorů ke zjištění pracovní kvalifikace
- porovnání profilů uchazečů s aktuálními pracovními nabídkami
- vedení personální evidence
- účast na pracovních veletrzích k získání nových pracovníků přímo na místě
- vedení informačních seminářů pro uchazeče o zaměstnání

Nabízíme:
- pestrou pracovní náplň v moderně vybavené kanceláři s perspektivním zaměřením
- práci na hlavní pracovní poměr, odpovídající finanční ohodnocení
- možnost pracovního růstu a rozvoje kvalifikačních schopností, pevnou pracovní dobu (po-pá 8: - 17:00h)
- pitný režim, 13. plat
Volné místo recruiter/ka pro lokalitu Karlovy Vary.