osobní asistent/ka - BRIGÁDA!!!

  • Strakonice

Pracovní místo ( osobní asistent/ka - BRIGÁDA!!! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Brigáda, praxe pro studenty - osobní asistent/ka
Pracoviště a kontakty
Firma: Jihočeské centrum pro zdravotně postižené a seniory o.p.s., IČ 26594463
Pracoviště: Strakonice,
Komu se hlásit: Jana Horvátová, DiS., vedoucí pracoviště, e-mail: strakonice@jczps.cz, telefon: 383 321 931, 724 707 312
adresa: Stavbařů 213, 38601 Strakonice, okr. Strakonice
Vlastnosti volného místa
- pracovní doba zejména/poskytování služby od 7:00 do 20:00 h, není každý den (dle rozpisu služeb a domluvy, flexibilní)
- dohoda o provedení práce (DPP), začátek nejpozději od března/dubna 2018
- SOU + kurz pracovníka v sociálních službách (lze splnit v průběhu)
- Mzdové rozpětí: 110 Kč/hodina, dle odpracovaných hodin + příplatky, odměny
- Jedná se o výdělek cca od 3.000 Kč/měsíčně (dle hodin)

Vhodné pro: absolventy, ženy na rodičovské dovolené, seniory ve starobním důchodu, kteří pracovali v soc. službách, studenty, osoby se zkušeností péče o blízkého

Poznámka k volnému místu:
Jedná se o brigádu - osobní asistent, přímá obslužná péče zejména o seniory i zdravotně postižené osoby (pomoc při osobní hygieně, nácvik jednoduchých činností, podpora soběstačnosti, doprovod na procházku atd.)
- pomoc při poskytování osobní asistence - zajištění zejména v odpoledních hodinách (16 - 20 h dle rozpisu) a o víkendu (1x3týdny), zástup za osobní asistentky po dobu čerpání dovolené (zejména v létě, nemoci. Služba není každý den - možnost domluvy a uzpůsobení možnostem.

Služba osobní asistence se poskytuje pouze na území města Strakonice. Vítáme už praxi v oboru, komunikativnost, spolehlivost. Přineste s sebou