TAJEMNÍK ÚŘADU MĚSTSKÉHO OBVODU LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU

  • Liberec

Pracovní místo ( TAJEMNÍK ÚŘADU MĚSTSKÉHO OBVODU LIBEREC - VRATISLAVICE NAD NISOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka - fyzická osoba, která je státním občanem České republiky (případně i cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem.
Předpoklady pro jmenování vedoucího úřadu - fyzická osoba, která splňuje výše uvedené předpoklady a má nejméně tříletou praxi v průběhu předcházejících 8 let:
- jako vedoucí zaměstnanec, nebo
- při výkonu správních činností v pracovním poměru k územnímu samosprávnému celku, nebo při výkonu státní správy v pracovním nebo služebním poměru ke státu,
- ve funkci člena zastupitelstva územního samosprávního celku dlouhodobě uvolněného pro výkon této funkce.
Požadavky uchazeče:
- vysokoškolské vzdělání
- velmi dobré organizační, komunikační a řídící schopnosti
- předložení písemně zpracované koncepce fungování a řízení úřadu městského obvodu (počet úředníků, organizační struktura, komunikace se Statutárním městem Liberec apod.) v rozsahu minimálně 2 stran, maximálně 4 stran formátu A4
- orientace v zákonných normách platných pro veřejnou správu
- znalost cizích jazyků (angličtina, němčina) výhodou
- zkouška ze zvláštní odborné způsobilosti dle Zákona č. 312/2002 Sb., o úředních samosprávných celků výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
Pracovní náplň:
- dozor nad zákonností právních úkonů a jiných opatření rady MO a zastupitelstva MO
- plnění podle pokynů starosty, úkoly vyplývající z usnesení rady MO a zastupitelstva MO
- úko