Technický dispečer

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Technický dispečer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha řídícího systému automatizace budov Siemens, diagnostika závad technických zařízení budov, vzduchotechniky, plynových kotlů, kompresorů, MaR…, sledování spotřeby energie s analýzou efektivního využití zařízení, provádění drobných oprav zařízení, vyhledávání příležitostí k neustálému zlepšování
Požadujeme: minimálně SOU/výuční list v oboru elektro, platné osvědčení vyhlášky č. 50 /1978 Sb. § 5 (§ 6 výhodou), zkušenosti s údržbou technických zařízení budov výhodou, základní dovednosti práce na PC, pracovní režim - nepřetržitý provoz, chuť pracovat
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti, možnost pracovat s nejmodernějším technickým zařízením, minimální plat od 26 000 Kč, kvalitní zaškolení na pracovišti, získání dalších oprávnění - topičský průkaz atd., motivační program, náborový příspěvek 15 000 Kč, nápoje zdarma, možnost profesního a platového růstu
Zaměstnanecké výhody: ubytování, stravenky, nápoje zdarma, náborový příspěvek 15 000 Kč atd.
V případě zájmu pište na uvedený email, případně volejte v PO-PÁ v 9-16hod.
Místo výkonu práce: Philip Morris, Vítězná 1, Kutná Hora
Volné místo technický dispečer pro lokalitu Kutná Hora.