učitelka MŠ

Pracovní místo ( učitelka MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
učitelka MŠ, na zkrácený úvazek - 3 hodiny denně, výhradně pro kvalifikovaného pedagoga. Platové podmínky: 8. - 9. platová třída. Ideálně pro uchazeče z Rce a blízkého okolí. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky domluvit osobní schůzku.
Volné místo učitelka mš pro lokalitu Dušníky.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

IT Správa licencí - spolupráce s univerzitami Chceš pracovat v technologické společnosti? Máš rád IT, ale třeba ještě nejsi tolik zkušený, nebo máš vyloženě rád správu licencí? Jsi komunikativní? Bavilo by tě spolupracovat s univerzitami - učiteli a studenty? Technologická společnost, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Učitelé základů přírodních věd na střední škole MVP: Vrbova č.p. 1233/34,Braník,147 00 Praha 47 Kontakt: Svobodová Bronislava Mgr., tel.: 241001723, e-mail: prace@ssgh.cz Požadujeme vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ...
Střední škola gastronomická a hotelová s.r.o. Praha, Inzerováno před 3 dny

Učitelé anglického jazyka na střední škole MVP: Vrbova č.p. 1233/34,Braník,147 00 Praha 47 Kontakt: Svobodová Bronislava Mgr., tel.: 241001723, e-mail: prace@ssgh.cz Požadujeme vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, ...