Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

učitel/ka ekonomických předmětů

Pracovní místo ( učitel/ka ekonomických předmětů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání příslušného směru, osvědčení o složení doplňkového pedagogického studia, výpis z rejstříku trestů, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, ovládání výpočetní techniky, výborné ovládání programů Microsoft Office.
První kontakt zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky ...

Další volná místa

Ekonomický referent Požadavky: Komplexní znalost účetní a daňové problematiky majetku, vč. jeho pořizování, zatřiďování, oprav a rekonstrukcí, evidence, vyřazování, znalost podvojného účetnictví, vč. vnitropodnikového účetnictví, roční účetní závěrky, Cash Flow, ...
Havířovská teplárenská společnost, a.s. Havířov, Inzerováno před 4 dny

KONTROLOR/KA EKONOMICKÉ KONTROLY ODBORU KONTROLY KRAJSKÉHO ÚŘADU LIBERECKÉHO KR PLATOVÉ ZAŘAZENÍ - 10. PLATOVÁ TŘÍDA MÍSTO VÝKONU PRÁCE - LIBEREC PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU NEURČITOU TERMÍN PRO PODÁVÁNÍ PŘIHLÁŠEK - do 25. května 2018 Podrobné podmínky výběrového řízení, výčet dokladů, které je zájemce povinen doložit, a náležitosti ...
Liberecký kraj Liberec, Inzerováno déle jak týden

PROVOZNÍ EKONOM Máte zkušenosti s řízením ekonomiky malého či středního podniku? Orientujete se na vedení projektů? Pak nám zašlete Váš životopis! Jako PROVOZNÍ EKONOM budete mít na starosti:
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 6, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit