INSPEKTOR/-KA POTRAVIN

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( INSPEKTOR/-KA POTRAVIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

INSPEKTOR/-KA POTRAVIN - ZÁSTUP ZA MD
- PP na dobu určitou dle dohody, doba pracovního poměru a datum nástupu bude upřesněn při případném pohovoru.
- Požadujeme: VŠ se zaměřením na technologii a hygienu výroby potravin nebo příbuzných oborů, bydliště v Královéhradeckém nebo Pardubickém kraji, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, dobrá znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti, odolnost proti stresu a časová flexibilita, pracovní samostatnost, trestní bezúhonnost
- Nabízíme: platové ohodnocení je dle platných právních předpisů, příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP.
- V případě zájmu prosíme nejdříve zaslat strukturovaný životopis do 13. 3. 2018 na e-mail: pavla.verisova@szpi.gov.cz - do předmětu uvést výběrové řízení - inspektor
Volné místo inspektor/-ka potravin pro lokalitu Hradec Králové.