Oční optik / optička

  • Bruntál

Pracovní místo ( Oční optik / optička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Optik/Optička – Vaše Optika
Společnost Optik House je stabilní česká rodinná firma bez účasti zahraničního kapitálu. Provozujeme obchodní síť Vaše Optika. Naše firma staví na rodinných hodnotách a osobním, lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům. I proto působíme v 50 městech napříč Českou republikou. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní servis.
Očekáváme:
Příjemnou, vstřícnou a komunikativní osobnost
Vzdělání v oboru oční optik, nebo 3 roky praxe
Pracovní náplň:
Vedení maloobchodní prodejny
Výběr obrub a čoček dle požadavků klienta a estetického cítění
Prodej slunečních brýlí
Práce s provozním systémem
Spolupráce s optometristou
Realizace marketingových a prodejních akcí
Nabízíme:
Atraktivní finanční ohodnocení zohledňující zkušenosti a prodejní výsledky
Roční navýšení mzdy dle dosažených výsledků
Vysokou podporu na počátku spolupráce
Volné víkendy
Práci pro stabilní českou rodinnou firmu
Unikátní vzdělávací program realizovaný zkušenými interními školiteli v rámci naší Akademie
Volné místo oční optik / optička pro lokalitu Bruntál.