kurátor pro děti a mládež

  • Brno

Pracovní místo ( kurátor pro děti a mládež ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika:
zajištění agendy na úseku kurately pro děti a mládež, spolupráce s příslušnými orgány činnými v trestním řízení a dalšími organizacemi, provádění poradenské činnosti, uplatňování metod sociální práce, vystupování u soudních jednání, vykonávání funkce opatrovníka nezletilých dětí,

Požadujeme:
vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (zaměření na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, právo nebo speciální pedagogiku)
schopnost jednat s lidmi, komunikativnost, ochotu dále se vzdělávat, spolehlivost
řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Další informace:
jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, nástup možný ihned.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na stravování, benefitní karta, kurzy anglického jazyka zdarma, intervize, individuální i týmové supervize,
Volné místo kurátor pro děti a mládež pro lokalitu Brno.