VŠEOBECNÝ/-Á ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VŠEOBECNÝ/-Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÝ-Á ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební lhůta), nástup možný od 1. 1. 2018
- Náplň práce: včasné, správné, úplné a průkazně vedené účetnictví, zodpovědnost za zpracování účetních případů, účtování odběratelských a dodavatelských faktur, bankovních výpisů, pokladen a interních dokladů, tvorba dohadných položek, vzájemných zápočtů, platebních příkazů, správa pohledávek a závazků, generování upomínek, spolupráce při plnění úkolů v oblasti výkaznictví, rozbory nákladů a výnosů
- Požadujeme: zájem o účetnictví a ekonomiku, praxe na obdobné pozici výhodou, komunikační a organizační dovednosti, analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, týmového ducha
- Nabízíme: zázemí silné prosperující společnosti, motivační osobní ohodnocení, možnost osobního rozvoje a vzdělání, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv, stravenky, zvýhodněný telefonní tarif
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Kubátová Lucie, e-mail: kariera@olfincar.cz, aneta.baresova@olfincar.cz
Volné místo všeobecný/-á účetní pro lokalitu Hradec Králové.