prodavač/ka - lahůdky

Pracovní místo ( prodavač/ka - lahůdky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVIŠTĚ Holešov
- obsluha lahůdkového pultu
- vyučení, praxe v oboru výhodou (není podmínkou - firma zaučí), flexibilita, PD včetně So-Ne, 6:00-20:00 hod - střídání krátký/dlouhý týden, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/-ka potravin Pracovní pozice: Prodavač/-ka potravin. praxe v potravinářství, zbožíznalství Benefity: stravenky, příplatky Kontaktní osoba: Jiří Folk, tel. 602709596, e-mail: folk@rapobrno.cz Volné místo prodavač/-ka potravin pro lokalitu Kuřim.
RAPO BRNO, s.r.o. Kuřim, Inzerováno včera

prodavač/ka kol, vedoucí prodejny Pracoviště: Úprkova 678, 696 62 Strážnice. Do cykloprodejny přijmeme zaměstnance na plný nebo zkrácený úvazek. Požadujeme alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání. Vhodné pro osoby s částečným inval. důchodem či OZZ. Nástup od 8. 10. 2018. Znalost ...
Mototrading, spol. s r.o. Strážnice, Inzerováno včera

Brigáda - prodavačka Karlova pekárna s.r.o. - Tesco Tišnov Praxe v oboru výhodou. Možnost nástupu: IHNED V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj životopis na email:zouzelova.renata@karlova-pekarna.cz nebo volejte 724 620 458 Volné místo brigáda - prodavačka karlova pekárna s.r.o. - tesco ...
Karlova pekárna s.r.o. Tišnov, Inzerováno před 2 dny