PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup: ihned
Náplň práce:
– Zavádí nové projekty do sériové výroby dle metodiky příslušného zákazníka a/nebo interních postupů, řídí projektový tým, koordinuje průběh zakázek v prototypové fázi
– Optimalizuje výrobní procesy a aktivně se podílí na VA / VE vytváření a implementaci
– Zodpovídá za včasnost a kvalitu dodávaných produktů
– Komunikuje s projektovými manažery, key account manažery, centrální laboratoří a marketingem
– Odpovídá za řádné provedení změnových řízení včetně správné dokumentace
– Spolupracuje při uvolňování nových dílů do výroby
– Odpovídá za správnost a úplnost přidělení oblasti dat v centrální databázi projektů
– Aplikuje znalosti PFMEA, APQP, PPAP v procesu
– Má odpovědnost za svěřené prototypové projekty
Požadavky:
– Praxe v automotive výhodou
– SŠ nebo VŠ technického zaměření
– Pokročilá znalost anglického jazyka
– technické myšlení
– Schopnost samostatné i týmové práce
– MS Office
Nabízíme:
– Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
– Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
– Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
– 5 týdnů dovolené
– 13. plat
– Jazykové a odborné kurzy
– Příspěvky na stravu
– Pružná pracovní doba
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo průmyslový inženýr pro lokalitu Hrádek nad Nisou.