Finanční účetní

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: průmyslová zóna triangle Žatec
Náplň práce na dané pozici:
Zpracování podvojného účetnictví v přidělených oblastí
Spolupráce na měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrkách
Další administrativní práce ve finančním oddělení
Požadujeme:
VŠ/SŠ ekonomického směru
Praxi na pozici finanční účetní ve výrobní zahraniční společnosti podmínkou
Velmi dobrou znalost českých účetních standardů a daňových zákonů
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Znalost práce s PC (MS Office)
Znalost SAP výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
Flexibilní pracovní dobu
Dotované stravné
Další firemní benefity po zkušební době
Moderní pracovní prostředí(https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
Firemní akce
kontakt:mmalcovska@cz.gestamp.com
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Velemyšleves.