Vedoucí střediska marketingu

  • Proseč

Pracovní místo ( Vedoucí střediska marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Zábořská 93, Záboří -- Proseč
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení střediska marketingu a propagace, příprava a koordinace marketingových strategií, vyhledávání a vyhodnocování příležitostí na trhu, komunikace s médii, distribuce tiskových zpráv, vytváření propagace, komunikace s dalšími středisky organizace a koordinace marketingových aktivit napříč organizací.
POŽADAVKY: Středoškolské vzdělání, komunikativnost, kreativita, samostatnost, smysl pro týmovou práci, organizační a řídící schopnosti, zodpovědný přístup, spolehlivost, pokročilá znalost práce na PC, zkušenosti v oblasti marketingu a propagace výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, profesní i osobní růst, 13. plat, mimořádné odměny.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle Po - Pá od 6 do 14:30 hod. nebo na e-mailovou adresu, kam pošlete motivační dopis spolu se strukturovaným profesním životopisem.
Volné místo vedoucí střediska marketingu pro lokalitu Proseč.