Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OBSLUHA TISKAŘSKÉHO STROJE: TISKAŘ

Pracovní místo ( OBSLUHA TISKAŘSKÉHO STROJE: TISKAŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: vyučení v technickém oboru, dobrý zdravotní stav, práce ve vícesměnném provozu, práce na hlavní pracovní poměr, akceptujeme rekvalifikaci nebo vzdělání dle NSK.
Nabízíme: zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště, stabilní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

PRACOVNÍK/ICE ODDĚLENÍ CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ A PROPAGACE Pracovní úvazek: 100%, smlouva na dobu určitou (2 roky), zástup za mateřskou dovolenou Náplň práce: organizace propagačních aktivit PřF JU pro žáky ZŠ a SŠ a učitele SŠ; komunikace se středními školami; správa webu a sociálních sítí fakulty; ...
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích České Budějovice, Inzerováno před 5 dny

DĚLNÍK - KARTONÁŘ ruční práce v sedě, balení tiskopisů, vkládání letáků do časopisů, skládání kartonů, sešívání katalogů apod. Volné místo dělník - kartonář pro lokalitu Týn nad Vltavou.
Tiskárna Vltavín s.r.o. Týn nad Vltavou, Inzerováno před 6 dny

ONLINE SPECIALISTA/GRAFIK/PRACOVNÍK MARKETINGU Pracovní náplň: online prezentace a prezentace produktů; navyšování online obratů; prezentace na sociálních sítích a jejich obsluha; grafické zpracování letáků a základních reklamních tiskovin; pořizování produktové a image fotografie a následná ...
DOPPLER CZ spol. s r.o. Trhové Sviny, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit