Učitel matematiky pro II.stupeň ZŠ

  • Bílá Třemešná

Pracovní místo ( Učitel matematiky pro II.stupeň ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UČITEL - KA matematiky pro II.stupeň ZŠ
Aprobace: matematika min. pro II. stupeň ZŠ, v kombinaci s Aj, IT či F výhodou
anglický jazyk, v kombinaci s M, F výhodou
Pracovní úvazek: plný, 100 %
Délka trvání: doba určitá, resp. po dobu zástupu (rodičovská dovolená)
Plat: 12. platová tř. – 26 tis. až 34 tis. Kč hrubého + příplatky
Místo výkonu práce: Bílá Třemešná (okres Trutnov, Královéhradecký kraj)
Požadavky na vzdělání: VŠ – dle § 8 zákona č. 563/2004 Sb. (o pedagogických pracovnících)
Nástup: předpoklad 01. 09. 2018, příp. dle domluvy
Požadujeme: zdravotní způsobilost, korektní jednání, zodpovědnost, důslednost, dochvilnost
Nabízíme: příznivé životní prostředí, rodinné klima venkovské školy
Bydlení: přednostní právo v pořadníku na obecní byty
Přihlášky se životopisem zasílejte do 20. ledna 2018:
. na email reditel@zsbt.cz nebo
. na adresu ZŠ a MŠ Bílá Třemešná, Bílá Třemešná 313, 544 72.
Informace na telefonu 608 431 321, 499 396 321.
Informace o škole jsou uvedeny na webu www.zsbt.cz .
Volné místo učitel matematiky pro ii.stupeň zš pro lokalitu Bílá Třemešná.