Číšník - servírka

Pracovní místo ( Číšník - servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - vyuč., praxe nutná, profesní znalost NJ nebo AJ, příjemné a slušné vystupování, možno i formou brigády, ubytování a strava zajištěna, životopisy zasílat na daný e-mail
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA nemusí být vyučen/a, ale je nutná praxe Nabízíme: strava a pití se zaměstnaneckou slevou Kontakt: e-mailem: info@penzion-pohlednicka.cz, telefonicky, osobně po tel domluvě Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Benecko.
FALL TOURS s.r.o. Benecko, Inzerováno před 2 dny

Číšník/servírka Vyučení v oboru není podmínkou - zaučíme, stačí chuť do práce s lidmi a základní znalost NJ vítána. Obsuha hostů v hotelové restauraci a lobby baru. Pestrá a pohodová práce. Ubytování, strava, pitný režim, finanční prémie, slevy na služby, sleva na ...
J & J Hotels s.r.o. Harrachov, Inzerováno před 2 dny

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA (LUČNÍ PENZION) Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Požadavky: podmínkou alespoň 2 roky praxe v oboru, spolehlivost, pracovitost. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, podpora sebevzdělávání ...
Martin Ponka Česká Skalice, Inzerováno před 3 dny