Hote4U s.r.o.

Číšník - servírka

Odeslat

Pracovní náplň
ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - vyuč., znalost NJ nebo AJ, 2 roky praxe v oboru, ubytování a strava zajištěna
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník - servírka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Hote4U s.r.o.
Ulice: 56
Město: Špindlerův Mlýn
PSČ: 543 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jakub Paducha
Telefon: +420 776 845 640

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hote4U s.r.o.