Koordinátor projektů/ Project Coordinator - Junior (LemTech)

Pracovní místo ( Koordinátor projektů/ Project Coordinator - Junior (LemTech) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem pracovat v oblasti koordinace projektů kovových výrobků? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Montážní dělníci elektronických zařízení Pracoviště Benešov Náplň práce: - montáž výrobků dle předem stanovených návodů a pokynů. Požadujeme: - manuální zručnost, preciznost, dobrý zrak, učenlivost, spolehlivost, pečlivost - dodržování technických postupů - zkušenost z kabelové výroby ...
DISTEN SYSTÉM s.r.o. Benešov, Inzerováno před 2 dny

Koordinátor Místo výkonu práce: Chrudim - Obce Ležáků 840, dle zakázek v okrese Chrudim POŽADAVKY: ŘP sk. B, ruský, maďarský, rumunský jazyk = výhodou První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese Volné místo koordinátor pro lokalitu Chrudim.
PERSOMAX s.r.o. Chrudim, Inzerováno před 3 dny

stavbyvedoucí - koordinátor stavebních prací - SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního oboru, praxe - komplexní řízení přidělené stavby (koordinace profesí na stavbě), komunikace s dodavateli, zajišťování stavebních materiálu, vedení příslušné dokumentace Tel. nebo osobní kontakt v prac. dny 6-13 ...
B e H o spol. s r. o. Krucemburk, Inzerováno před 5 dny