Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.

Koordinátor projektů/ Project Coordinator - Junior (LemTech)

Odeslat

Pracovní náplň
Máte zájem pracovat v oblasti koordinace projektů kovových výrobků? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl?

Náplň práce:
Po zaškolení - plnění veškerých úkolů nezbytných pro fungování a zabezpečení řízení projektů společnosti s následujícími činnostmi:
o Plánování a koordinace projektů, dohled nad realizací a kontrola,
o Odpovědnost za technickou podporu vývoje a předání do výroby,
o Zavádění produktů do sériové výroby, racionalizace procesů,
o Komunikace se zákazníky a dodavateli,
o Kooperace s jednotlivými odděleními společnosti v ČR i zahraničí,
o Odpovědnost za dodržení naplánovaného harmonogramu projektu,
o Reporting vedení společnosti,
o Podpora při řešení problémů.

Profil ideálního kandidáta:
o AJ úroveň C1
o VŠ, technický přehled a porozumění
o praxe v řízení projektů (není podmínkou) - ideálně v oblasti kovových dílů pro Automotive
o vyjednávací dovednosti, komunikační a prezentační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu
o uživatelská znalost práce s PC - především MS Office (Word, Excel, Outlook)
o zájem se učit novým věcem
o ŘP skupiny B
o nástup: možný ihned.

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis v ČJ a AJ na email personal@lemtech.cz.
Volné místo koordinátor projektů/ project coordinator - junior (lemtech) pro lokalitu Střítež.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní - C1

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Koordinátor projektů/ Project Coordinator - Junior (LemTech)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Administrativa a organizace, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.
Ulice: 3
Město: Střítež
PSČ: 588 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Petr Slovák
E-mail: Ing. Petr Slovák
Telefon: +420 567 575 600

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.