Elektrikář - údržbář

Pracovní místo ( Elektrikář - údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučen v oboru elektrikář, praxe minimálně 3 roky, činnost dle vyhlášky č. 50/78 Sb. Samostatnost, preciznost. Možnost i nočních směn.
Požadavek: Řidičský průkaz sk.B. Údržba budov a zařízení v potravinářské výrobě a maloobchodní síti. Možnost prodloužení pracovní smlouvy. Životopisy zasílat ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Stavebnictví a reality

Další volná místa

elektrikář Místo výkonu práce: Kmochova 1243, Varnsdorf Požadavky: praxe výhodou, platná vyhl. 50 (možno si doplnit), silno i slaboproud - elektroinstalace, opravy osvětlení, zabezpečovací techniky, kamerové systémy, komunikační systémy Kontakt: profesní ...
Jaromír Lánský - SAFETY MASTER Varnsdorf, Inzerováno včera

Provozní elektrikář (stavební) místo výkonu práce: Kryry Požadujeme osvědčení - Vyhl. 50/78 § 6, výhodou § 8. Nástup možný ihned. tel.: 777737548, e-mail: buresova@silhanek.cz Volné místo provozní elektrikář (stavební) pro lokalitu Kryry.
Šilhánek a syn, a.s. Kryry, Inzerováno včera

stavební a provozní elektrikáři místo výkonu práce: Nexen Tire Corporation, Průmyslová zóna Triangle Žatec požadujeme znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího kontakt:e-mail: ostrava@bbv-ak.cz Volné místo stavební a provozní elektrikáři pro lokalitu ...
KUMYANG ELECTRIC CO., LTD., odštěpný závod Žatec, Inzerováno včera