Vedoucí referátu stavebního

  • Kynšperk nad Ohří

Pracovní místo ( Vedoucí referátu stavebního ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
-e-mailem: jprancl@vez.kyn.justice.cz
- telefonicky na tel.: 778 469 779
- osobně na adrese: Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Požadujeme:
- vyšší odborné vzdělání
- střední vzdělání se zaměřením stavebního směru
- řidičské oprávnění pro skupinu B
- uživatelská znalost práce na PC
- orientace v právních předpisech - stavební zákon + veřejné zakázky
- organizační a komunikační schopnosti + flexibilita
- praxe a znalost práce s AUTOCAD výhodou
- osobnostně a zdravotné způsobilý
- čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecký výhody:
- zvláštní prémie
- podnikové stravování
- dovolená navíc
- naturální výhody
- zajištění ubytování

jiné výhody:
- možnost ubytování
- příspěvku na stravu a rekreace v rekreačních zařízeních VS
- dále možnost bezplatného využívání tělocvičny a posilovny

Místo výkonu práce: Kynšperk nad Ohří
Volné místo vedoucí referátu stavebního pro lokalitu Kynšperk nad Ohří.