Servisní technk slaboproudých systémů

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Servisní technk slaboproudých systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce - Ústecký kraj.
Náplň práce:
výkon kontrolních činností souvisejících se správou systémů technické ochrany pro klienta,
zpracovávání pravidelných reportů,
komunikace, spolupráce, rozvoj a upevňování vztahů s vybranými zákazníky,
výkon činností při mimořádných událostech s následkem omezení/přerušení provozu zabezpečovacích systémů,
koordinace činností související s instalací a obměnou zabezpečovacích systémů,
výkon poradenské a kontrolní činnosti v oblasti systémů technické ochrany,
řešení reklamací.
Požadujeme:
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, nejlépe elektrotechnického nebo obdobného technického směru,
praxe v oboru slaboproudých zabezpečovacích systémů velkou výhodou,
uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook Express, MS PowerPoint), lepší znalost MS Excel - kontingenční tabulky a grafy výhodou,
řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič,
výborné organizační schopnosti, prezentační a komunikační dovednosti,
aktivita, iniciativa, flexibilita,
ochota a smysl ke spolupráci,
pečlivost a svědomitost,
odolnost vůči stresu.
Nabízíme:
stabilní zázemí největší poradenské společnosti v ČR působící v oblasti analýz a řešení bezpečnostních rizik, auditů, outsourcingu bezpečnostních služeb, vzdělávání a implementačních a konzultačních činností
pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích
odpovídající platové podmínky
kariérní růst a další rozvoj ve společnosti
notebook a mobilní telefon
příjemný pracovní kolektiv
Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: KremenkovaL@fsc-ov.