Skladový dělníci - sypání surovin

  • Zubří

Pracovní místo ( Skladový dělníci - sypání surovin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned.
Náplň práce: Budete odpovídat za obsluhu a plnění stabilních zásobníků na suroviny, dodržování zásad FI-FO.
Požadujeme: řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík tř.I, druh W1 (nabízíme zajištění tohoto oprávnění). vazačský a jeřábnický průkaz výhodou.
Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky. Možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte SKLADOVÝ DĚLNÍK - sypání surovin. Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. čísle 571 662 228.
ov. 9.1.
Volné místo skladový dělníci - sypání surovin pro lokalitu Zubří.