SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK SLUŽBY CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ

  • Sokolov

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK SLUŽBY CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
-vykonává sociální práci, poskytuje sociální poradenství v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
-vede jednání se zájemci o službu, rodinnými příslušníky klientů, jejich opatrovníky, veřejnými institucemi
-vede a zpracovává osobní dokumentaci klientů služby chráněné bydlení
-zpracovává Smlouvy o poskytování sociální služby
-pomáhá klientům chráněného bydlení v naplňování jejich práv a oprávněných zájmů, pomáhá jim při řešení oblasti svéprávnosti
-koordinuje služby v chráněných bytech a jejich náplň s ohledem na potřeby klientů
Požadujeme:
-ukončené vysokoškolské vzdělání (Mgr., Bc.), popřípadě vyšší odborné (Dis.) v oboru sociální práce nebo v příbuzných oborech dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění
-řidičské oprávnění sk. B
-uživatelská znalost práce na PC (Microsoft office, internet)
-splnění osobnostních předpokladů – organizační schopnosti, schopnost komunikace s lidmi s mentálním znevýhodněním, schopnost pracovat v týmu, odpovědnost, svědomitost, odolnost vůči stresu, motivace a chuť pracovat s lidmi s mentálním znevýhodněním, respekt k jejich právům a dodržování morálních hodnot
-trestní bezúhonnost
-ochotu podílet se na rozvoji kvality poskytovaných služeb
-praxe v sociálních službách vítána
Volné místo sociální pracovnice/pracovník služby chráněné bydlení pro lokalitu Sokolov.