Koordinátor projektů a výroby

Pracovní místo ( Koordinátor projektů a výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hlídání stavu zakázek od objednávky po předání zákazníkovi; tvorba harmonogramů projektů a sledování jejich dodržování; tvorba předávací dokumentace a kompletace technické dokumentace; vyhodnocení efektivnosti zakázek
Volné místo koordinátor projektů a výroby pro lokalitu Jihlava.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Státní, veřejná správa

Další volná místa

koordinátor směny Požadujeme: Znalost logistiky automobilového průmyslu a procesů skladování Praxe s vedením kolektivu ŘP skupina B VZV zkoušky na řízení VZV výhodou Znalost práce na PC NJ/AJ výhodou Nabízíme: Perspektivní a stabilní zaměstnání Perspektivu ...
M.Preymesser logistika, spol. s r.o. Planá nad Lužnicí, Inzerováno před 4 dny

KOORDINÁTOR JAZYKOVÝCH KURZŮ Poznámky k pracovní době: 4 dny v týdnu od 8:00, 1 den v týdnu od 9:00 nebo 10:00 dle výše úvazku. 1 den v týdnu do 17:00, 1 den v týdnu do 16:00, 3 dny v týdnu do 15:00 nebo 16:00 dle výše úvazku Smlouva na jeden rok s možností prodloužení na dobu ...
ASLAN CZ, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 6 dny

Personalista/koordinátor zahraničních pracovníků CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ? - aktivní vyhledávání vhodných kandidátů - výběr a nábor zaměstnanců - kompletní správa činností personálních procesů v souladu s platnou pracovně-právní legislativou - zodpovědnost za Režim Ukrajina vč. výběru, náboru a ...
PKS holding a.s. Žďár nad Sázavou, Inzerováno déle jak týden