SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný od 1. 1. 2018
- Náplň práce: dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách a dále: podíl na tvorbě metodických postuů, spolupráce při řešení mimořádných situací, hodnocení kvality a způsobu poskytování služby, plánování cílů služby, spolupráce na prezentaci služby
- Požadujeme: vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zákona 108/2006 Sb.; trestní bezúhonnost; samostatnost, zodpovědnost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu; praxe v sociálních službách nejméně 2 roky, zkušenost s obdobnou cílovou skupinou a vedením týmu výhodou; ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR) a s její činností; řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC, eQuip výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní neziskové organizace, smysluplnou práci, odměny k základní mzdě, možnost dalšího odborného vzdělávání, týden dovolené navíc, stravenky

- V případě zájmu zašlete elektronickou poštou na adresu: prihlaska1@charitahk.cz následující dokumenty:
1) motivační dopis
2) strukturovaný životopis
3) kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení? prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.
- Kontaktní osoby: Pechová Dana, Syrovátka Lukáš, e-mail: prihlaska2@charitahk.cz
Volné místo sociální