Rehabilitační pracovníci - fyzioterapeuti

  • Cheb

Pracovní místo ( Rehabilitační pracovníci - fyzioterapeuti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Mírová 6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Platové ohodnocení: 22.000,- Kč až 28.000,- Kč (dle počtu odpracovaných let v oboru). Pracovní úvazek plný nebo zkrácený (počet hod/týdně dle domluvy, min. 20 hod/týdně). Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: tato pracovní pozice se týká klasické rehabilitace, nikoliv masáží, proto nikoliv pro maséry !!! Pracovní doba: denní směna 7:00-15:30 h (u zkráceného úvazku či u dohody o pracovní činnosti - dle domluvy). Požadujeme: min. úplné střední odborné vzdělání s maturitou v OBORU (rehabilitace, fyzioterapie), zdravotní způsobilost, bezúhonnost, empatie, spolehlivost, praxe výhodou (vitána). Nabízíme: podnikové stravování (obědy s finančním příspěvkem zaměstnavatele), 5 týdnů dovolené, mimořádné odměny. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo rehabilitační pracovníci - fyzioterapeuti pro lokalitu Cheb.