Laborant / Zdravotní laborant - Oddělení anorganických analýz

  • Kladno

Pracovní místo ( Laborant / Zdravotní laborant - Oddělení anorganických analýz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Možno pracovat na plný, popř.zkrácený úvazek.

Požadavky pro přijetí:
Vzdělání - SŠ se znalostmi chemie, mikrobiologie (zdravotní laborant, absolvent chemické či potravinářské školy); práce na PC (Word, Excel, Internet); spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost; praxe v oboru zdravotní laborant výhodou; ŘP sk. B.
Náplň práce:
Provádění laboratorních vyšetření a měření na odd. anorganických analýz - úseku základního chemického rozboru a stanovení kovů v kapalných i pevných matricích; samostatná práce s laboratorním informačním systémem; spolupráce s pracovníky na příjmu vzorků; plánování spotřebního materiálu.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky

Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením.
Volné místo laborant / zdravotní laborant - oddělení anorganických analýz pro lokalitu Kladno.