Technik výroby

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Technik výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Triangle
Co Vás čeká:
•Změny výrobních referencí (produktů) a následné seřízení výrobní linky
•Pravidelná kontrola kvality lisovaných produktů
•Dodržování BOZP a 5S standardů a odstraňování případných rizik na svěřeném pracovišti
•Deklarace výroby v SAP, evidence zmetkovitosti a vyplňování provozního hlášení
•Plnění dalších výrobních úkolů nařízené supervizorem, nebo TL (TPM, úklid, zastoupení na jiných pracovištích)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Zkušenost s obsluhou výrobní linky
•Technické myšlení
•Manuální zručnost
•Pracovitost a spolehlivost
•Ochotu pracovat ve směnném provozu
Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
•Dotované stravné
•Další firemní benefity po zkušební době
•Firemní akce
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
V případě, že Vás daná pozice zaujala, tak prosím pošlete Váš životopis na mmalcovska@cz.gestamp.com
Volné místo technik výroby pro lokalitu Velemyšleves.