Plánovač výroby

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Plánovač výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Máte zkušenost s plánováním výroby z mezinárodní výrobní společnosti?
Rádi pracujete se systémem SAP nebo byste se s ním chtěli naučit pracovat?
Máte komunikativní znalost anglického jazyka?

Pokud ANO, tak pozice Plánovač výroby je právě pro Vás.

Co vás čeká:
Plánování a kontrola výrobního procesu na základě EDI odvolávek
Plánování a kontrola výrobních kapacit
Zabezpečení včasných dodávek materiálu pro potřeby výroby
Sledování plnění výrobních termínů
Navrhování opatření k efektivnějšímu využití zdrojů
Analýza výrobních prostojů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Praxi na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti
Zkušenost s plánováním výroby
Znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě
Znalost práce na PC (Excel podmínkou, SAP výhodou)
Analytické myšlení
Organizační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•13.plat
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•25 dní dovolené
•Plně dotované stravné
•Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
•Cafeteria
•Další firemní benefity
•Firemní akce
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
Volné místo plánovač výroby pro lokalitu Velemyšleves.