Seřizovač

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Triangle 61
V důsledku přicházejících nových projektů do našeho výrobního závodu hledáme k nám do firmy dalšího Seřizovače.
Máte zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobní linky?Jste manuálně zručný?Máte technické myšlení?V tom případě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost - SEŘIZOVAČ.
Co vás čeká:
Zajišťování co nejefektivnějšího chodu linky s důrazem na bezpečnost a kvalitu výroby
Drobná údržba a seřízení strojního zařízení na svěřeném úseku
Přestavba strojů na jiný výrobek podle výrobního plánu
Školení operátorů výrobních linek v rozsahu seřízení strojů, TPM a drobných oprav
Výpomoc Team leaderovi při organizaci směny
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobní linky
Zkušenost s ABB roboty výhodou
Technické myšlení
Manuální zručnost
Ochotu pracovat na směny
Co Vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
Dotované stravné
Příspěvek na dopravu
Další firemní benefity po zkušební době
Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4),Firemní akce
kontakt: e-mail: kariera@cz.gestamp.com
Volné místo seřizovač pro lokalitu Velemyšleves.