dělník sklářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( dělník sklářské výroby (obsluha strojů a zařízení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:dobrý zdravotní stav; manuální zručnost; Nabízíme:: možnost závodního stravování; 13.plat; pracovní poměr na dobu neurčitou.
Jedná se o práci ve výrobě izolačního skla, nástupní plat 100 kč/hod + prémie, 4 týdny dovolená, dvousměnný provoz, pracovní doba od 6.45- 15.30 a od 15.00 do 23.30 hod. Ochota zaměstnat cizince.
Své životopisy zasílejte prosím na kontaktní e-mail: jan.kandl@isosklo.cz
Volné místo dělník sklářské výroby (obsluha strojů a zařízení) pro lokalitu Jindřichův Hradec.