Servisní technik/čka

  • Opočno

Pracovní místo ( Servisní technik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky po - pá od 7:00 do 15:30 hodin nebo zasláním strukturovaného životopisu na e-mail obchod@montec.cz.
- SOU, SŠ obor elektrotechnik, mechatronik
- vyhl. č. 50/1978 sb. § 6 - výhodou, ne podmínkou
- ŘP sk. B
- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- uvádění strojů a zařízení do provozu
- provádění záručního a pozáručního servisu dle potřeb zákazníka
- zajištění technické podpory, poradenství a školení zákazníkům
- řešení technických problémů a zajištění oprav, nabídky náhradních dílů
- reporting - zpracování zakázky v případě garančních /pogarančních zásahů
- kontinuální zlepšování poskytovaných servisních služeb
- účast na školeních
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost a zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů
- flexibilita a ochota cestovat
- benefity: auto, notebook, mobil, stravenky
- mzda dle zkušeností a praxe.
Volné místo servisní technik/čka pro lokalitu Opočno.