CENTRUM Moravia, spol. s r.o.

Automechanik pro osobní vozidla

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Horní lán č.p. 415/3, Olomouc.
Požadujeme: vyučen v oboru (praxe vítána), zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B, resp. C. Práce na 2 směny - ranní, odpolední.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, moderně vybavené pracoviště, přátelský kolektiv, slevy na práce v servisu, opravy osobních vozů renomované značky Mercedes Benz, firemní vzdělávání (semináře, kurzy), možný kariérní postup.
Zaměstnanecké výhody: benefity - stravenky, penzijní připojištění, 3 dny volna nad rámec zákonem stanovené dovolené, věrnostní odměny za odpracované roky, odměny při pracovních a životních jubileích.
Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Volné místo automechanik pro osobní vozidla pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik pro osobní vozidla

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: CENTRUM Moravia, spol. s r.o.
Ulice: Horní lán 415
Město: Olomouc
PSČ: 783 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Helena Frnková
E-mail: ucto@mbcm.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CENTRUM Moravia, spol. s r.o.