CUKRÁŘ/-KA - POMOCNÉ PRÁCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( CUKRÁŘ/-KA - POMOCNÉ PRÁCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CUKRÁŘ/-KA
- PP zkrácený (30 hod. týdně) na dobu určitou 1 rok od data nástupu, nástup možný ihned, zkrácený pracovní úvazek
- Náplň práce: výroba cukrářských výrobků, zdobení nebo pečení
- Požadujeme: základní vzdělání
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Janošová Jana, tel.: 730 540 455, e-mail: sekretariat@hradeckapekarna.cz
Volné místo cukrář/-ka - pomocné práce pro lokalitu Hradec Králové.