PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ)
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný dohodou
- Náplň práce: práce s dospělými klienty s mentálním a kombinovaným postižením v přímé péči celoroční službě chráněného bydlení. Pracovník pomáhá klientkám se sebeobsluhou, přípravou stravy, péčí o domácnost, osobní hygientou, aktivizačními činnostmi
- Požadujeme: kvalifikační předpoklady le zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, kladný vztah k cílové skupině uživatelů, klidnou povahu, rpělivost, flexibilitu, samostatné rozhodování, spolehlivost, schopnost práce na PC, výhodou je praxe v oboru
- Nabízíme: stabilní zájemí, příjemné pracovní prostředí, zaměstanecké benefity, navýšení mzdy po zapracování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Mgr. Kurtevová Lucie, e-mail: lucie.kurtevova@daneta.cz
Volné místo pracovnice v sociálních službách pro lokalitu Hradec Králové.