Pracovník/pracovnice v sociálních službách - aktivizační

  • Skalná

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice v sociálních službách - aktivizační ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: DZR Kazdův Dvůr, Vonšov 1, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Pracovní doba Po-Pá 6:30-15:00hod. Náplň práce: pracovník/ce v sociálních službách zajišťuje nepedagogickou výchovnou činnost spočívající v prohlubování a upevňování základních hygienických a společenských návyků odvíjející se v individuálním plánování klienta, dále doprovod klientů na potřebná vyšetření. Požadujeme: znalost českého jazyka slovem i písmem. Nabízíme: podnikové stravování, zaměstnanecké benefity. Kontakt pro zájemce: telefonicky, e-mailem anebo osobně vždy od pondělí do čtvrtka 9:00-13:00hod.
Volné místo pracovník/pracovnice v sociálních službách - aktivizační pro lokalitu Skalná.