Diagnostici vodovodní sítě - pátrači + metrologové

  • Cheb

Pracovní místo ( Diagnostici vodovodní sítě - pátrači + metrologové ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: obvod působnosti společnosti CHEVAK Cheb, a.s.. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný dle dohody. Mzdové ohodnocení: 20.000,- Kč až 25.000,- Kč + prémie. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 h. Náplň práce: hledání poruch na síti, vyhodnocování úniků vody pomocí měřících přístrojů, hledání ztrát na vodovodní síti. Požadujeme: minimálně SO obor elektro nebo obdobný (s výučním listem), praxe v oboru vítána, znalost práce na PC (geografický informační systém výhodou), řidičský průkaz sk. B, flexibilita, spolehlivost, zodpovědný přístup. Nabízíme: stravenky, firemní benefity. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese Tršnická 4/11, 350 02 Cheb.
Volné místo diagnostici vodovodní sítě - pátrači + metrologové pro lokalitu Cheb.