Vězeňská služba České republiky Strážný, dozorce VS ČR

Strážný, dozorce VS ČR

Odeslat

Pracovní náplň
Služební poměr příslušníka Vězeňské služby ČR, určeno pro muže.
Nabízíme: Ošatné, dovolená 6 týdnů, kulturní, sportovní a sociální vyžití, zdravotní rehabilitační programy, stravování je dotováno ze sociálních výdajů, možnost dětské a rodinné rekreace
Požadujeme: bezúhonnost, fyzická a zdravotní způsobilost
Náborový příspěvek 100 000 Kč
Volné místo strážný, dozorce vs čr pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Strážný, dozorce VS ČR

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Belgická 3765
Město: Jablonec nad Nisou
PSČ: 466 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Pytlík
E-mail: vpytlik@vez.ryn.justice.cz
Telefon: +420 483 338 379

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky